Triton

Informator

Możesz kupić lub sprzedać - skorzystaj z zakładki ogłoszeń branżowych.

 
Kilka słów o Triton

Drukuj PDF

Triton - nasze logoNasza firma powstała celem kompleksowego zaopatrywania firm związanych z branżą kolejową. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż części przeznaczonych do naprawy i produkcji wagonów towarowych. Staramy się w sposób profesjonalny i możliwie szybki realizować wszelkie zlecenia.

Podejmujemy się także wykonania niewielkich ilości części wagonowych, które są niezbędne do zakończenia naprawy bądź budowy taboru. Specjalizujemy się  w dostawach tulejek oraz sworzni hartowanych indukcyjnie wykorzystywanych w naprawach wózków wagonowych. Ich wysoka jakość oraz niskie ceny sprawiają, że grono naszych odbiorców zwiększa się z miesiąca na miesiąc.

Innymi segmentami naszej działalności są: dostawy sprzętu spawalniczego, materiałów do strumieniowej obróbki metalu (głównie śrutu staliwnego kulistego i łamanego), elementów złącznych w bardzo konkurencyjnych cenach, a także farb UIC.

Jeśli chcecie Państwo obniżyć koszty produkcji i zainteresowała Was nasza oferta, prosimy o przesłanie zapytania ofertowego lub kontakt w dowolnej formie. Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się tutaj.

 

Nota Prawna i Ogólne Warunki Sprzedaży


Jesteś tutaj: O firmie